Eine Eine
5236
BLOG

WYSŁAŃCY NIEBA

Eine Eine Nauka Obserwuj temat Obserwuj notkę 246

 

fot
 
Przejrzałem wiele zdjęć z lotu obiektu nad Czelabińskiem, w materiałach rosyjskich. Samo uzyskanie tych zdjęć jest sensacją cywilizacyjną.Na podstawie kilkunastu różnych zdjęć uważam , że ślad toru lotu obiektu jest bardzo nietypowy, jak na ślad meteora.
  1. bardzo gęsty dym (?), obłoki skroplonej pary wodnej (?), czystej bieli ale po kilku minutach pojawiają się w nich jasno brązowe plamy.
  2. Początkowy odcinek jest podwójny (?), dwa, równoległe białe pasma podobne do smug za samolotami, później linie się łączą w bardzo gęstą chmurę, która szybko zamienia się w grubą linię , by pod koniec stać się cieńką i przerywaną
  3. Przed pojawieniem się bardzo gęstej chmury powstaje oślepiający błysk , który powoduje, że dzienne światło nieba staje się ciemne,a powierzchnia ziemi z budynkami znika w niesamowitej bieli.
  4. Relacje świadków są zgodne: słyszą potwornej mocy huk
  5. Zniszczenia budynków, oraz rany osób pochodzą raczej od bezpośredniego lub pośredniego działania fali akustycznej (?). Nikt nie podaje oficjalnie , że znaleziono w Czelabińsku dziesiątki i setki fragmentów ciał stałych, chociaż powszechnie używa się zwrotu: “deszcz meteorytów”.Brak jest informacji , że jakiś odłamek zniszczył ziemską konstrukcję lub trafił w człowieka. Brak jest danych w tym zakresie z innych miejscowości.
  6. Jest tylko jedna, zasadnicza informacja o dziurze w pokrywie lodowej jeziora Czebarkul, brak jest natomiast relacji świadków, którzy by to widzieli  [ uderzenie i skutki ].
  7. Coraz częściej w rosyjskich informacjach występuje zwrot: odłamki, fragmenty asteroidu 2012DA14, czy to jest stanowisko rosyjskich specjalistów ,czy tylko medialna gadka?
  8. Ostatnie oficjalne informacje z Czelabińska mówią o serii 9 wybuchów podczas lotu obiektu. Obraz śladu toru w 4/5 widocznego początkowego odcinka znad Czelabińskiem ma tylko jedno miejsce sugerujące wybuch, dopiero pod koniec , tor ulega rozerwaniu na cztery krótkie smugi.Obraz śladu toru sugeruje 5 wybuchów.
godz.9:24:11, 4 minuty po wybuchu [foto opublikowane 20.02.13 w gazecie czelabińskiej internetowej]
 
W programie Info TVP było wydanie specjalne z udziałem czterech specjalistów, niestety wypowiedzi pozbawione odniesień do obrazów z Czelabińska, brak analizy tych obrazów.
 
A. Nikt nie oznajmił, że przy wejściu do niskich warstw atmosfery meteoru ,zawsze/rzadko następuje wybuch z emisją promieniowania widzialnego o mocy przewyższającej promieniowanie Słońca. Efekt ten został całkowicie pominięty, mówiono o rozpadzie meteoru bez podania hipotetycznego mechanizmu tego rozpadu.
 
B. Również nikt nie odniósł się do podmuchu i fali akustycznej. Jeżeli były tak wielkie jak opisują świadkowie i dowodzą zniszcenia elementów architektonicznych konstrukcji  ,to rozmiary lecącego obiektu musiały być rzędu dziesiątki metrów.
 
C. A jeżeli rozmiary były tak wielkie, to dlaczego światowe stacje obserwacyjne nie zarejestrowały tego obiektu? A jeśli zarejestrowały, to dlaczego nie podały wcześniej informacji?
 
D. Rozstrzygającym będzie znalezienie w Czelabińsku i okolicy dużej liczby małych odłamków i odkopanie bryły ,która prawdopodobnie zagłębiła się w dno jeziora.
 
meteor czelabiński wchodzi w atmosferę ziemską 15 lutego 2013 r [europejska agencja meteorologiczna]
 
[ Federation of American Scientists ]
Eine
O mnie Eine

No modern scientist comes close to Einstein's moral as well as scientific stature (John Horgan)

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie